Zeus flatvevd teppe Grå

Zeus Grey er et rent, stilig teppe som kommer i flere størrelser og, takket være sin korte polypropylen haug, er det enkelt å rengjøre. Baksiden er laget av lateks, som gjør at matten holder seg på plass sklisikkert. Zeus Grey har en tone av mørkere og lysere grå som gir en myk, lett flekkete effekt. En matchende tunge går langs kantene og hjørnene er pent avrundet.
Detaljer og pleieråd:
Materiale: 100 % polypropylen, bakside: sklisikker lateks
Type: Flatvevd
Tykkelse: Ca 10 mm
Vaskeanvisning: Mindre flekker kan fjernes med litt lunkent vann, mildt vaskemiddel og et lett frottéhåndkle eller myk børste. Profesjonell vask anbefales for rengjøring av hele teppet.
Nyttige lenker:
Slik håndterer vi kundeanmeldelser
Vi sikrer at våre produktanmeldelser kommer fra ekte kunder gjennom følgende prosess:
Etter hver levert bestilling sender vi en unik lenke til kunden via e-post. Gjennom denne lenken kan kunden kun anmelde de spesifikke produktene som inngikk i den aktuelle bestillingen – ingen andre produkter kan anmeldes via samme lenke. På anmeldelsessiden har kunden også mulighet til å vurdere oss som forhandler. Denne metoden garanterer at alle anmeldelser kommer fra kunder som faktisk har kjøpt og mottatt produktene de anmelder.
Publisering av anmeldelserVi publiserer alle anmeldelser som følger våre retningslinjer, uavhengig av vurdering. Det betyr at både positive og negative tilbakemeldinger vises, så lenge de ikke inneholder upassende språk, personangrep eller mangler relevans.
Anmeldelser som kun gjelder leveringsproblemer (f.eks. forsinkelser) publiseres ikke på produktsiden, siden de ikke vurderer selve produktet. Slike tilbakemeldinger kan derimot gis i vurderingen av oss som forhandler.
Beregning av gjennomsnittlig vurderingDen gjennomsnittlige vurderingen for et produkt vises som et gjennomsnitt av alle publiserte anmeldelser for akkurat det produktet.
Les mer
Litt lang levering men verdt vente op. Levert på døren som bestilt .

Bra produkt og relativt kort leveringstid

Ja dere hadde varene ,men jeg fikk bare levert understellet på bordet jeg hadde bestilt. Men kunde tjenesten jobber med saken ang.levering av bordplaten. Håper den kommer snart .

Veldig fornøyd med kundetjenesten. Ingen problemer med å få tilsendt ny skammel da den jeg hadde hatt i 2 år ble ødelagt. Det er jo 5 års garanti på møbler.

Spisebordet kom på døra etter 14 dager😊 Raskt svar fra kundeservice😊

Jeg fant varen! Treg sporing.

Jeg fikk varene litt raskere enn forventet. Hyggelig og imøtekommende kundetjeneste

Har kjøpt 3 andre ting på Trendrom nylig. Jeg er superfornøyd med dette med fantastisk god service. Samt lett og komme i kontakt med kundeservice på telefon som betyr masse for meg.

Rask levering og hyggelig sjåfør som kom med dem.

Veldig fornøyd med varen men litt usikker på hjem levering.

Tok lang tid fra eg bestilte hyllene til eg fikk dei, men verdt ventetiden😍🤗

Hjalp denne anmeldelsen deg?

Hjalp denne anmeldelsen deg?

Hjalp denne anmeldelsen deg?

Hjalp denne anmeldelsen deg?

Hjalp denne anmeldelsen deg?

Hjalp denne anmeldelsen deg?

Hjalp denne anmeldelsen deg?

Hjalp denne anmeldelsen deg?

Hjalp denne anmeldelsen deg?

- Lave priser og stort utvalg
- Kun kvalitetsprodukter
- Betal 14 dager etter levering uten kostnad
- Rask levering
- Hyggelig kundeservice
- Våre kunnskapsrike og hyggelige kundebehandlere er her for å hjelpe deg og svare på spørsmål knyttet til kjøpet ditt!
Ved å bli medlem godtar du Trendrom.no Retningslinjer for personvern.